Instalacje wodno – kanalizacyjne

Instalacja wodno-kanalizacyjna służy do sprawnego dostarczania zimnej oraz ciepłej wody do różnego rodzaju budynków. Instalacje te muszą spełniać określone normy i standardy jakościowe. Systemy mogą być podłączone do sieci wodociągowej, bądź do własnej studni. W naszej ofercie znajdują się profesjonalne rury, kształtki oraz inne elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania instalacji.

Zajmujemy się projektowaniem oraz zakładaniem systemów wodno-kanalizacyjnych. W ramach tej usługi wykonujemy także wszelkie naprawy oraz modyfikacje, wynikające m.in. przebudowy budynku. Działania te dotyczą także przygotowanie systemu doprowadzającego wodę pitną do budynku.

Prawidłowo wykonane instalacje wodne to niezwykle ważna kwestia, ponieważ pozwala wyeliminować ryzyko pojawienia się przecieków czy innych awarii.Z tego właśnie powodu bardzo ważne jest przeprowadzenie montażu w sposób staranny, z wykorzystaniem wyłącznie atestowanych materiałów, jak również w oparciu o rozległą wiedzę i umiejętności z tego obszaru.

Niektóre z naszych realizacji:

 

Modernizacja toalet publicznych – Extra TESCO Szczecin

 

 

 

 

 

 

Przyłącza wod-kan Kępice

 

 

 

 

 

 

Instalacje wod-kan Złocieniec